Digital clock

Wednesday, February 17, 2010

m1gr@+!0n...

jeng jeng jeng.....



lets do it together gether



tata titi tutu...


3 comments:

Khala Niha said...

cik lina nk migrate ke mane?

Nurlina binti Yusof said...

ayah ana da pindah sabah. huhu. nk migrate g sana. tp wat masa ni ayah ana je yg ada kt sana. mak ana akan menyusul xlama lg, insyaallah. lps abis blaja kalu xde rezeki kt cni ana mmg da rancang nk g sana.

raudah sakinah said...

huhuu...Lina nk pindah sabah...pasal nie ek lina tanye ainna aritu?? best nye...tp barang2mahal skit la kat sana.....